Обслуговування кондиціонерів. 2. Чистка кондиціонера

Обслуговування кондиціонерів.  2. Чистка кондиціонера

Чищення кондиціонера - найбільш популярна і затребувана процедура з усього безлічі операцій комплексного сервісного обслуговування. Без неї, як першого етапу, неможливі і всі подальші сервісні дії з налаштування роботи системи кондиціонування повітря. Для чого потрібна і які процедури проводяться в процесі чищення, що можна зробити самому користувачеві, а що краще довірити фахівцеві.

        Всі знають як виглядають і де розташовані знімні фільтри, чистка яких цілком по силам власнику кондиціонера. Запрошувати для цього кваліфікованого фахівця-сервисника немає ніякого сенсу, а проводити цю найпростішу операцію потрібно регулярно (для побутових приміщень - не рідше одного разу в два тижні). Що ж ще в кондиціонері, крім фільтрів, потребує чистки?

        Інші вузли кондиціонера краще довірити турботам фахівцям. Мова йде про радіаторах теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків, вентиляторах блоків, дренажної системи та ін. компонентів. Слід відразу зазначити, що іноді ефективно очистити внутрішній і зовнішній блок, можна лише вдавшись до їх повного демонтажу та повного розбирання. Але це крайні варіанти, які зустрічаються рідко. Зазвичай достатньо обслуговування без демонтажу блоків і їх часткове розбирання «за місцем».

        Консультації з питань підбору та придбання кондиціонерів та кліматичної техніки в Харкові, замовлення монтажу або сервісного обслуговування кондиціонерів в Харкові потрібно звертатися в Клімат Маркет Харків.


Продовження...


Статті по цій темі:

Обслуговування кондиціонерів. Введення

...

Обслуговування кондиціонерів. Внутрішній блок

Обслуговування кондиціонерів. Зовнішній блок

Обслуговування кондиціонерів. Контроль параметрів

Обслуговування кондиціонерів. Настройка параметрів

Обслуговування кондиціонерів. Висновок