Настінний інверторний кондиціонер Hisense серії Silentium Pro inverter володіє не тільки ультрасучасними можливостями створення комфортного мікроклімату в приміщенні, але і відрізняється високою енергоефективністю, тихою роботою і футуристичним дизайном внутрішнього блоку.  Завдяки спеціальній конструкції плати PCB кондиціонери Hisense гарантують максимальну ефективність охолодження навіть при низьких зовнішніх температурах (до -15°C) і обігрівати приміщення при дуже низьких температурах (до -20°С).

У режимі “Sleep” користувачеві пропонується вибір з 4-х різних режимів, кожен з яких характеризується різними встановленими параметрами. Йдеться про різні автоматичні налаштування підтримки температури, що дозволяють вибрати режим найбільш комфортний для різного віку, для кожної конкретної людини.

Кондиціонери Hisense Silentium Pro  регулюють робочу частоту (від 10 до 150 Гц) в залежності від зміни температури довкілля. Точність контролю дозволяє уникнути змін температури, підтримуючи його в межах +/- 0,5°С від заданої температури, забезпечуючи комфорт і економію енергії.

Довговічність і надійність роботи забезпечує система самодіагностики в реальному часі, яка в разі несправності показує код помилки. Крім того, завдяки технології автоматичного захисту, кондиціонери забезпечують аварійне відключення у разі перевантаження системи.

Даний кондиціонер оснащений потужною системою плазмового очищення PLASMA LUX.  До повітряного потоку додається плазмовий розряд, який нейтралізує віруси і токсичні речовини. Більш того, плазмове очищення запобігає поширенню інфекційних захворювань, видаляє пил та неприємні запахи і створює ефект свіжого лісового повітря в приміщенні. Плазмове очищення доповнює інноваційний антиалергенний PLATINUM фільтр, який усуває бактеріальні, грибково-цвілеві, пилкові подразники, а також алергени вовни. Також, додатково передбачена 4-х ступінчасте очищення повітря (ULTRA Hi sliver, фільтр HEPA, фільтр Vitamin C і фільтр Negative Ion).

Основні технічні особливості і функціонал моделі:

 • Технології DC Inverter
  Технології DC Inverter дозволяють досягати високого класу енергоефективності А, а також забезпечують максимально плавне охолодження і нагрівання повітря в приміщенні без перепадів температур.
 • Озонобезпечний холодоагент R32
  У кондиціонері Hisense використовується екологічно безпечний холодоагент R32. завдяки використанню
  високоенергоеффектівного холодильного агента R32, дана серія кондиціонерів відповідає вимогам Європейської директиви енергоефективності.
 • Вбудований WI-FI модуль
  Вбудований модуль Wi-Fi дозволяє управляти кондиціонером прямо з вашого смартфона. Управління кліматом в будь-який час, де б ви не знаходилися
 • Режим Quiet – супернизькими рівень шуму
  Грунтуючись на принципах повітряного потоку і акустики, Hisense оптимізував внутрішню структуру повітропровіда для зниження рівня звуку. Оптимізована конструкція внутрішнього блоку включає в себе: нову конструкцію лопаті вентилятора збільшеного діаметру з новою формою лопаток, низькошумний двигун, спеціально розроблене аеродинамічне рішення всього повітряного каналу, починаючи від решітки забору повітря, продовжуючи його проходженням через теплообмінник поліпшеної конструкції, форми повітрерозподіляючого сопла і спеціальної форми жалюзі. Все це дозволило знизити рівень шуму внутрішнього блоку до екстремально низьких значень, від 19.5 дБ (А) в низькошумному режимі.
 • 4D-AUTO Air – вертикальні і горизонтальні автожалюзі
  Коливання заслінок кондиціонера можна автоматично регулювати не тільки по горизонталі, але і по вертикалі. Розподіл повітря (холодного або теплого), таким чином, є більш однорідним, гарантуючи абсолютний комфорт.
 • Режим “Super”
  Вибравши функцію Super на пульті дистанційного керування, кондиціонер швидко знижує температуру в приміщенні, збільшуючи охолоджуючу здатність на 25%.
 • Режим “Smart”
  Автоматичний вибір режиму, виходячи з необхідності підтримки цільової температури в приміщенні в межах 22-26 ° С, з мінімальним енергоспоживанням. Зручний режим для випадків різкого перепаду температури на вулиці протягом дня, або для користувачів, які не хочуть задумуватись про вибір режиму роботи кондиціонера, досить вибрати бажану температуру в приміщенні і Режим SMART, а спеціальний алгоритм вільної логіки сам визначить режим роботи кондиціонера і найкращі налаштування режиму вентилятора.
 • Mirage дисплей
  Завдяки функції MIRAGE-дисплей, коли кондиціонер знаходиться у вимкненому стані дисплей непомітний на передній панелі. Це створює більш сучасний і стильний вигляд передньої панелі блоку.
 • Dimmer
  Можливість відключення дисплея внутрішнього блоку за допомогою пульта дистанційного керування.
 • Черговий обігрів 8 ° С
  Спеціальний режим опалення 8 °C дуже корисний, особливо для будинків, розташованих в районах з більш низькою температурою (і в інших будинках). Фактично, під час вашої відсутності пристрій почне працювати в режимі обігріву, як тільки буде виявлена ​​температура нижче 8 ° C, що дозволить вашим приміщенням не обмерзнути і знизить рівень вологості повітря.
 • таймер
  За допомогою пульта дистанційного керування можливо встановити час включення / виключення кондиціонера.
 • 5 швидкостей вентилятора внутрішнього блоку
  Внутрішні блоки оснащені сучасними мультишвидкісними вентиляторами, що дає користувачеві можливість
  налаштувати максимально комфортну швидкість потоку охолодженого повітря.
 • авторестарт
  Функція Авторестарт дозволяє зберегти всі задані налаштування після відключення з мережі або стрибків напруги.
 • Індикація витоку холодоагенту
  Спліт-система оснащена індикацією витоку холодоагенту. Під час виявлення ​​витоку фреону система допоможе запобігти виходу з ладу компресора через підвищення температури.
 • Вугільний фільтр
  Оскільки вугілля є прекрасним абсорбентом, фільтр цього типу ефективно поглинає запахи і багато видів
  хімічних речовин.
 • ULTRA Hi Density фільтр
  ULTRA Hi Density фільтр є фільтром високого очищення нового покоління. У порівнянні зі звичайним фільтром очищення від пилу, фільтр високого очищення видаляє більше на 90% пилу та інших частинок з повітря в приміщенні. Фільтр легко очищається від забруднень під проточною водою.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 Максимальна продуктивність охолодження, кВт 3,50
 Максимальна продуктивність обігріву, кВт 4,20
 Енергоефективність в режимі охолодження (SEER) 8,5
 Енергоефективність в режимі нагріву (SCOP) 5,1
 Температурний режим роботи (°C) -20/+43
 Рівень шуму внутрішнього блоку, Дб – min / max 19/50
 Тип фреону (холодогент) R32
 Витрата повітря, м3 / г
 Розміри зовнішнього блоку, мм 810x585x280
 Розміри внутрішнього блоку, мм 950x298x295
 Вага зовнішнього блоку, кг 34
 Вага внутрішнього блоку, кг 14
 Споживана потужність, кВт 0,79
 Напруга, В / Гц / Ф 220/50/1