Нова система кондиціонування повітря 'Преміум інвертор'MSZ-LN формує вищий преміальний сегмент на ринку кліматичної техніки. У цій системі поєднуються витончений зовнішній вигляд, характерний для серії 'Дизайн інвертор', і найвищі технічні характеристики, властиві серії 'Делюкс інвертор'. Серія 'Преміум інвертор'має максимальний набір функцій і можливостей, які можуть знадобитися найвимогливішому користувачеві.

 • Дизайн внутрішнього блоку - це поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластика, який подібно лакофарбового покриття типу 'металік'має глибинну структуру і прозорий верхній шар. Доступні три колірних рішення на основі комбінованого пластика і одна лінійка блоків натурального білого кольору. Колір і тип пластика бездротового ПУ, що поставляється в комплекті, відповідає кольору внутрішнього блоку.
 • Хладагент R32 забезпечує підвищену енергоефективність.
 • Датчик '3D I -SEE '(вбудований тепловізор) фіксує випромінювання в інфрачервоному діапазоні, визначаючи дистанційно температуру в різних точках приміщення. Датчик має вісь обертання 360 градусів, обертається кожні 3 хвилини, складається з 8 чутливих елементів, розташованих вертикально. На цих даних базуються режими автоматичного відключення або наведення повітряного потоку, а також режим енергозбереження. У неактивному стані датчик і елементи системи розподілу повітря прибираються в корпус кондиціонера. ( Розпізнавання людей . Запам'ятовуючи тривимірну температурну картинку на кожному повороті датчика вбудований алгоритм знаходить збіг теплових плям, і розпізнає їх як людей. Напрямок повітряного потоку . В залежності від уподобань користувача, система управління направляє повітряний потік на людину або від нього. потік направляється на статичні нагріті або охолоджені зони приміщення для вирівнювання температури. Визначення кількості людей в приміщенні . Визначаючи і запам'ятовуючи максимальна кількість людей в приміщенні, система управління при неповній заповнюваності обмежує продуктивність кондиціонера, переводячи в економічний режим або вимикаючи його. заповнюваність приміщення . Якщо заповнюваність знижується до 30% цільова температура підвищується на 1 градус (охолодження), знижується на 1 градус (обігрів). економічний черговий режим . При відсутності людей більше 60 хвилин може активуватися черговий режим із зсувом цільової температури на 2 *, енерговитрати знижуються на 20%. Можна вибрати чи застосовувати цю логіку тільки до охолодження або до обох режимів.  Режим автоматичного відключення . Якщо в приміщення довгий час немає людей, кондиціювання може бути вимкнено для економії електроенергії. З пульта задається час до повного відключення від 60 до 180 хвилин з 10 хв. кроком. На пульті вказується дата і час виключення. Така конструкція датчика в поєднанні з електромеханічним приводом забезпечує сканування обсягу приміщення. Вбудований в електронний друкований вузол міктроконтроллер обробляє отриману тривимірну температурну картину приміщення і знаходить положення людей в приміщенні. У режимі відхилення потоку від користувача, повітряний потік прямує уздовж стелі.  Зональний охолодження або нагрів . Сканування температури в обраній зоні.)
 • Dual Barrier Coating - унікальне гібридне покриття внутрішніх елементів кондиціонера для захисту від бруду і пилу.
 • Plasma Quad Plus двоступенева плазмова система знезараження і фільтрації повітря дозволяє швидко позбутися від бактерій, вірусів, алергенів і пилу. Вбудованими дезодоруючий фільтр ефективно видаляє неприємні запахи, бактерицидний фільтр з іонами срібла видаляє всі можливі віруси і бактерії
 • Роздільне управління повітряними заслінками забезпечує широке охоплення приміщення, а також комфортні умови одночасно для декількох користувачів .
 • При довжині фреонопровіда до 7 м не вимагається дозаправка холодоагенту R32.
 • Можливість установки на старі трубопроводи
 • Підключення до мультіспліт системам
 • внутрішні блоки комплектуються дезодорирующим фільтром і бактерицидну фільтром з іонами срібла .
 • Wi-Fi управління-опція
 • Автоматична зміна режиму
 • Можливість підключення до сигнальної лінії центральних контролерів мультізональних систем
 • Фіксація режиму роботи
 • 24-х годинний тижневий таймер
 • Нічний режим.  Активація з пульта. Затемнює індикаторів, вимикаються звукові сигнали, знижується рівень шуму внутрішнього і зовнішнього блоку.
 • Чергове опалення . Можна встановити температуру обігріву від +10 *

Загальні характеристики
Виробник Mitsubishi
Вид Настінна спліт-система
Установка настінна
Режими охолодження, вентиляція, осушення
Потужність охолодження 3500 Вт
Потужність обігріву 4000 Вт
Площа приміщення 35 кв. м
Повітряний потік 13.7 куб.м / хв
Оснащення
Компресор інверторний
Автоматичний режим є
Нічний режим є
Таймер є
Очищення повітря плазмовий фільтр
Інша збереження налаштувань, самодіагностика
Інше
Колір внутрішнього блоку сріблястий
Рівень шуму 19-45 дБ
Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) 89x30.7x23.3 см
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) 80x55x28.5 см
Кондиціонери
Серія Premium
Продуктивність (kBTU/h) 12
Площа приміщення (м²) 40
Інвертор да
Потужність охолодження (kW) 3,5
Потужність обігріву (kW) 4
Холодоагент R32
Потребляемая мощность (kW) 0,82
MIN температура обігріва -15
Енергоефективність A+++
Дистанційне управління WiFi
Колір Белый
Гарантія (міс) 36
Країна виробництва Таиланд

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Mitsubishi Electric MSZ-LN35VG2V / MUZ-LN35VG2

 • Модель: Premium
 • SKU: MSZ-LN35VG2V/MUZ-LN35VG2
 • Наявність: Є в наявності
 • 50092 ₴


Рекомендовані товари