Настінний інверторний кондиціонер Hisense серії Husky inverter володіє не тільки ультрасучасними можливостями створення комфортного мікроклімату в приміщенні, але і відрізняється високою енергоефективністю, тихою роботою і футуристичним дизайном внутрішнього блоку.  Завдяки спеціальній конструкції плати PCB кондиціонери Hisense гарантують максимальну ефективність охолодження навіть при низьких зовнішніх температурах (до -15 ° C) і обігрівати приміщення при дуже низьких температурах (до – 25 °С).

Режим I Feel – Внутрішній датчик пульта дистанційного  керування здатний визначити температуру власного середовища та передати цю інформацію на внутрішній блок, який відповідно до температури середовища пульта , адаптує свою роботу для забезпечення максимального комфорту

4D AUTO Air Нова технологія компанії HISENSE по розподу повітряного потоку в приміщенні, яка дає  користувачу максимальний комфорт. Автоматичні горизонтальні та вертикальні жалюзі вибирають будь-який з 4-х зручних у поточному моменті режимів.

1. Одночасна автоматична робота цих жалюзі дозволяє найбільш рівномірно охолодити приміщення, створивши ефект постійного руху повітря, без появи протягу всередині приміщення.
2. Фіксоване положення горизонтальних жалюзі з автоматичною роботою вертикальних жалюзі дозволяють направляти потік повітря вправо-вліво в заданій горизонтальній плоскості.
3. Фіксоване положення вертикальних жалюзі з автоматичною роботою горизонтальнихжалюзі, дозволяють створювати потік повітря вверху-вниз у заданій вертикальній плоскості.
4. Постійне положення горизонтальних і вертикальних жалюзі надає можливість цільового охолодження

Режим Smart – Розумний режим Зручний режим для випадків різкого перепаду температури на вулиці протягом дня, або для користувачів, які не хочуть задумуватися про вибір режиму роботи кондиціонера. Досить вибрати бажану температуру в приміщенні і режим SMART, а спеціальний алгоритм вільної логіки сам визначить режим роботи кондиціонера і найкращі налаштування режиму вентилятора.

У режимі “Sleep” користувачеві пропонується вибір з 4-х різних режимів, кожен з яких характеризується різними встановленими параметрами. Йдеться про різні автоматичні налаштування підтримки температури, що дозволяють вибрати режим найбільш комфортний для різного віку, для кожної конкретної людини.

Кондиціонери Hisense Husky регулюють робочу частоту (від 10 до 150 Гц) в залежності від зміни температури довкілля. Точність контролю дозволяє уникнути змін температури, підтримуючи його в межах +/- 0,5 ° С від заданої температури, забезпечуючи комфорт і економію енергії.

Даний кондиціонер відрізняється багаторівневою системою обробки повітря. За нейтралізацію вірусів, бактерій, неприємних запахів і пилу відповідає функція Cold Plasma. Плазмове очищення повітря знищує віруси і нейтралізує токсичні речовини, запобігає поширення інфекційних захворювань, видаляє пил та неприємні запахи.  Також, додатково передбачена 4-х ступінчасте очищення повітря (ULTRA Hi sliver, фільтр HEPA, фільтр Vitamin C і фільтр Negative Ion).

Основні технічні особливості і функціонал моделі:

 • Технології DC Inverter
  Технології DC Inverter дозволяють досягати високого класу енергоефективності А, а також забезпечують максимально плавне охолодження і нагрівання повітря в приміщенні без перепадів температур.
 • Озонобезпечний холодоагент R32
  У кондиціонері Hisense використовується екологічно безпечний холодоагент R32. завдяки використанню
  високоенергоеффектівного холодильного агента R32, дана серія кондиціонерів відповідає вимогам Європейської директиви енергоефективності.
 • WI-FI модуль (опція)
  У конструкції кондиціонера передбачена можливість встановлення вбудованого модуля Wi-Fi, який дозволяє управляти кондиціонером прямо з вашого смартфону. Управління кліматом в будь-який час, де б ви не знаходилися.
 • Режим Quiet – супернизькими рівень шуму
  Грунтуючись на принципах повітряного потоку і акустики, Hisense оптимізував внутрішню структуру повітропровіда для зниження рівня звуку. Оптимізована конструкція внутрішнього блоку включає в себе: нову конструкцію лопаті вентилятора збільшеного діаметру з новою формою лопаток, низькошумний двигун, спеціально розроблене аеродинамічне рішення всього повітряного каналу, починаючи від решітки забору повітря, продовжуючи його проходженням через теплообмінник поліпшеної конструкції, форми повітрерозподіляючого сопла і спеціальної форми жалюзі. Все це дозволило знизити рівень шуму внутрішнього блоку до екстремально низьких значень, від 19.5 дБ (А) в низькошумному режимі.
 • Режим “Super”
  Вибравши функцію Super на пульті дистанційного керування, кондиціонер швидко знижує температуру в приміщенні, збільшуючи охолоджуючу здатність на 25%.
 • Mirage дисплей
  Завдяки функції MIRAGE-дисплей, коли кондиціонер знаходиться у вимкненому стані дисплей непомітний на передній панелі. Це створює більш сучасний і стильний вигляд передньої панелі блоку.
 • Dimmer
  Можливість відключення дисплея внутрішнього блоку за допомогою пульта дистанційного керування.
 • Черговий обігрів 8 ° С
  Спеціальний режим опалення 8 °C дуже корисний, особливо для будинків, розташованих в районах з більш низькою температурою (і в інших будинках). Фактично, під час вашої відсутності пристрій почне працювати в режимі обігріву, як тільки буде виявлена ​​температура нижче 8 ° C, що дозволить вашим приміщенням не обмерзнути і знизить рівень вологості повітря.
 • таймер
  За допомогою пульта дистанційного керування можливо встановити час включення / виключення кондиціонера.
 • 5 швидкостей вентилятора внутрішнього блоку
  Внутрішні блоки оснащені сучасними мультишвидкісними вентиляторами, що дає користувачеві можливість налаштувати максимально комфортну швидкість потоку охолодженого повітря.
 • авторестарт
  Функція Авторестарт дозволяє зберегти всі задані налаштування після відключення з мережі або стрибків напруги.
 • Індикація витоку холодоагенту
  Спліт-система оснащена індикацією витоку холодоагенту. Під час виявлення ​​витоку фреону система допоможе запобігти виходу з ладу компресора через підвищення температури.
 • Вугільний фільтр
  Оскільки вугілля є прекрасним абсорбентом, фільтр цього типу ефективно поглинає запахи і багато видів хімічних речовин.