Настінний інверторний кондиціонер Hisense серії Perla володіє не тільки ультрасучасними можливостями створення комфортного мікроклімату в приміщенні, але і відрізняється високою енергоефективністю, тихою роботою і футуристичним дизайном внутрішнього блоку.  Завдяки спеціальній конструкції плати PCB кондиціонери Hisense гарантують максимальну ефективність охолодження навіть при низьких зовнішніх температурах (до -15 ° C) і обігрівати приміщення при дуже низьких температурах (до – 15 °С).

Кондиціонери Hisense Perla  регулюють робочу частоту (від 10 до 150 Гц) в залежності від зміни температури довкілля. Точність контролю дозволяє уникнути змін температури, підтримуючи його в межах +/- 0,5 ° С від заданої температури, забезпечуючи комфорт і економію енергії.

4D AUTO Air Нова технологія компанії HISENSE по розподілу повітряного потоку в приміщенні, яка дає  користувачу максимальний комфорт. Автоматичні горизонтальні та вертикальні жалюзі вибирають будь-який з 4-х зручних у поточному моменті режимів.

1. Одночасна автоматична робота цих жалюзі дозволяє найбільш рівномірно охолодити приміщення, створивши ефект постійного руху повітря, без появи протягу всередині приміщення.
2. Фіксоване положення горизонтальних жалюзі з автоматичною роботою вертикальних жалюзі дозволяють направляти потік повітря вправо-вліво в заданій горизонтальній плоскості.
3. Фіксоване положення вертикальних жалюзі з автоматичною роботою горизонтальнихжалюзі, дозволяють створювати потік повітря вверху-вниз у заданій вертикальній плоскості.
4. Постійне положення горизонтальних і вертикальних жалюзі надає можливість цільового охолодження

Режим Smart – Розумний режим Зручний режим для випадків різкого перепаду температури на вулиці протягом дня, або для користувачів, які не хочуть задумуватися про вибір режиму роботи кондиціонера. Досить вибрати бажану температуру в приміщенні і режим SMART, а спеціальний алгоритм вільної логіки сам визначить режим роботи кондиціонера і найкращі налаштування режиму вентилятора.

У режимі “Sleep” користувачеві пропонується вибір з 4-х різних режимів, кожен з яких характеризується різними встановленими параметрами. Йдеться про різні автоматичні налаштування підтримки температури, що дозволяють вибрати режим найбільш комфортний для різного віку, для кожної конкретної людини.

Основні технічні особливості і функціонал моделі:

 • WI-FI модуль (опція)
  У конструкції кондиціонера передбачена можливість встановлення вбудованого модуля Wi-Fi, який дозволяє керувати кондиціонером прямо з вашого смартфону. Управління кліматом в будь-який час, де б ви не знаходилися.
 • Технології DC Inverter
  Технології DC Inverter дозволяють досягати високого класу енергоефективності А, а також забезпечують максимально плавне охолодження і нагрівання повітря в приміщенні без перепадів температур.
 • Озонобезпечний холодоагент R32
  У кондиціонері Hisense використовується екологічно безпечний холодоагент R32. завдяки використанню високоенергоеффектівного холодильного агента R32, дана серія кондиціонерів відповідає вимогам Європейської директиви енергоефективності.
 • 7 швидкостей вентилятора внутрішнього блоку
  Внутрішні блоки оснащені сучасними мультишвидкісними вентиляторами, що дає користувачеві можливість налаштувати максимально комфортну швидкість потоку охолодженого повітря.
 • Плазмове очищення повітря
  Плазмове очищення повітря вбиває віруси і нейтралізує токсичні речовини, запобігає поширенню інфекційних захворювань, видаляє пил та неприємні запахи
 • Подвійна шумоізоляція компресора
  Всі інверторні кондиціонери HISENSE мають вбудовану подвійну шумоізоляцію компресора, що дозволяє знизити рівень шуму зовнішнього блоку 5 швидкостей роботи вентилятора внутрішнього блоку. Завдяки додатковій 5-ій швидкості вентилятора значно знижений рівень шуму внутрішнього блоку
 • Індикація витоку холодоагенту
  Спліт-система оснащена індикацією витоку холодоагенту. Під час виявлення ​​витоку фреону система допоможе запобігти виходу з ладу компресора через підвищення температури.
 • Вугільний фільтр
  Оскільки вугілля є прекрасним абсорбентом, фільтр цього типу ефективно поглинає запахи і багато видів хімічних речовин.
 • авторестарт
  Функція Авторестарт дозволяє зберегти всі задані налаштування після відключення з мережі або стрибків напруги.
 • функція самоочищення
  Спеціальний алгоритм роботи кондиціонера після його вимкнення залишає в робочому стані вентилятор внутрішнього блоку протягом деякого часу. Це дозволяє висушити теплообмінник після роботи
 • Режим “Super”
  Вибравши функцію Super на пульті дистанційного керування, кондиціонер швидко знижує температуру в приміщенні, збільшуючи охолоджуючу здатність на 25%.
 • Режим Quiet – супернизькими рівень шуму
  Грунтуючись на принципах повітряного потоку і акустики, Hisense оптимізував внутрішню структуру повітропровода для зниження рівня звуку. Оптимізована конструкція внутрішнього блоку включає в себе: нову конструкцію лопаті вентилятора збільшеного діаметру з новою формою лопаток, низькошумний двигун, спеціально розроблене аеродинамічне рішення всього повітряного каналу, починаючи від решітки забору повітря, продовжуючи його проходженням через теплообмінник поліпшеної конструкції, форми повітрерозподіляючого сопла і спеціальної форми жалюзі. Все це дозволило знизити рівень шуму внутрішнього блоку до екстремально низьких значень, від 19.5 дБ (А) в низькошумному режимі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 Максимальна продуктивність охолодження, кВт 3,40
 Максимальна продуктивність обігріву, кВт 3,80
 Енергоефективність в режимі охолодження (SEER) 6,1
 Енергоефективність в режимі нагріву (SCOP) 4,0
 Температурний режим роботи (°C) -15/+43
 Рівень шуму внутрішнього блоку, Дб – min / max 28/56
 Тип фреону (холодогент) R32
 Витрата повітря, м3 / г
 Розміри зовнішнього блоку, мм 660x483x240
 Розміри внутрішнього блоку, мм 790x255x200
 Вага зовнішнього блоку, кг 24
 Вага внутрішнього блоку, кг 7,5
 Споживана потужність, кВт 1,155
 Напруга, В / Гц / Ф 220/50/1