Інверторна спліт-система

Кондиціонер Panasonic CS / CU-PZ25WKD представлений у вигляді спліт-системи. Такий тип кліматичного обладнання передбачає розміщення одного блоку всередині будівлі, а другого зовні. Разом вони утворюють цілісно працюючу систему, яка ефективна на практиці. Дана модель використовує інвертор в якості основної частини конструкції, щоб здійснювати масив робіт по оновленню повітря і досягненню ним певних температурних показників. У порівнянні зі стандартними кондиціонерами без інвертора, так прилад допоможе заощадити до 50% енергії, що позитивно позначається як і на ваші витрати, так і на дбайливому ставленні до природи і її ресурсів.

Супертіхая робота

Особливістю інверторних моделей стала також Надтиха робота. Під час навантажень кондиціонер не видає звуки вище порога 20 дБ, за рахунок чого він не стане джерелом шуму і не буде заважати вашому відпочинку або роботі.

Сезонна енергоефективність

Завдяки тому, що виробник використовував інвертор, дана модель техніки добре пристосована до сезонної роботи з максимальною енергоефективністю. Даний принцип поширюється як на охолодження, так і на обігрів.

Дистанційне керування

Кондиціонер відноситься до типу сучасної техніки, управління якою може здійснюватися не тільки за допомогою безпосереднього взаємодії, але і віддалено. Для цього використовується інтернет, система p-line, bms-плата тощо.

Видалення конденсату зсередини

Під час функціонування техніки при включенні певних режимів створюється різниця температур, яка може призводити до утворення конденсату. При цьому система самоочищається зі швидкістю 2.8 л / год. Це запобігає появі корозії і цвілі всередині блоку, що знаходиться в приміщенні.
Купити кондиціонер Panasonic CS / CU-PZ25WKD ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.

Найменування Показник
Бренд:Panasonic
Потужність:09 Btu
Площа:25 кв. м.
Наявність WI-FI:ні
Інверторний:так
Кондиціонери
Серія Super Compact
Продуктивність (kBTU/h) 36
Площа приміщення (м²) 25
Інвертор да
Потужність охолодження (kW) 2,5
Потужність обігріву (kW) 3,15
Холодоагент R32
MIN температура обігріва -15
Енергоефективність A+
Дистанційне управління WiFi ready
Колір Білий
Гарантія (міс) 36
Країна виробництва Малазія

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Panasonic CS/CU-PZ25WKD

  • Модель: Super Compact
  • SKU: CS/CU-PZ25WKD
  • Наявність: Є в наявності
  • 23499 ₴