Оплата та доставка

            

Шановні покупці, Ви маєте можливість вибирати і замовляти товари на сайті харківського інтернет-магазину «CLIMATE-MARKET» цілодобово, сім днів на тиждень. Обробка замовлень здійснюється менеджерами магазину по робочих днях з 8:00 до 21:00.


            Після отримання замовлення з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер:

- підтвердить прийняття замовлення;

- підтвердить ціну та наявність товару на складі;

- погодить час та місце отримання товару. 


ДОСТАВКА

            Здійснюється власною службою доставки в межах міста Харків.


            На товари вартістю понад 2000 грн. і кондиціонери, куплені з установкою доставка безкоштовна.

            При цьому, просимо Вас звернути увагу на окремо оплачувані додаткові послуги:

– ручний підйом товару при відсутності ліфта 10 грн./поверх;

– доставка за межі міста Харкова (5 грн/км);

– замовлення, вартість яких менше 2000 гривень, доставляються з оплатою 30 грн.


            Доставка товару за Вашому адресою здійснюється з 10:00 до 20:00 за попередньою домовленістю.


            Доставка товару (вартістю від 500 грн.) у населені пункти областей України проводиться службами доставки, послуги яких оплачує клієнт при отриманні товару у своєму місті. Служба доставки Інтернет-магазину доставляє товар тільки до відділення транспортної компанії м.Харків:

– товари вартістю від 500 до 2000 грн.: доставки до відділення транспортної компанії складає 30 грн;

– товари вартістю понад 2000 грн.: доставка до відділення транспортної компанії безкоштовна.


            Доставка до відділення транспортної компанії здійснюється на наступний день після 100% передоплати згідно рахунку-фактури. Після відправки товару наш менеджер повідомить Вам дату, час прибуття та номер декларації на вантаж.


            Товари доставляються службами доставки:

– «Нова Пошта» https://novaposhta.ua/

– «Делівері» https://www.delivery-auto.com/uk-ua


            Термін доставки комерційними службами – 1-2 доби, в залежності від віддаленості населеного пункту.

            Вартість доставки по Україні: за тарифами компаній-перевізників. Для отримання товару у відділенні служби доставки Вашого міста необхідно мати при собі паспорт та знати номер декларації на вантаж.

            Гарантії цілості товару при транспортуванні забезпечуються службою доставки.


ОПЛАТА

До оплати приймаються готівкові і безготівкові грошові кошти.

Оплата здійснюється виключно у національній валюті України – гривні.

Оплата готівкою в момент доставки здійснюється тільки по Харкову і Харківській обл.


            При доставці по Україні Ви можете оплатити замовлення в будь-якому відділенні будь-якого банку на всій території України. При оформленні та підтвердження замовлення, Вам буде висланий вам рахунок на оплату факсом або e-mail. Товар відпускається після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок. Товар може бути відпущений тільки особі, зазначеній у квитанції, при пред'явленні посвідчення особи. При оплаті замовлення у Вас залишається квитанція з відміткою відділення банку.


            Разом з товаром покупцю надаються наступні документи:

– бланк замовлення;

– товарний чек зі штампом «Сплачено»;

– інструкція з експлуатації;

– гарантійний талон.


Оплата за безготівковим розрахунком:

            При безготівковому розрахунку виробляється 100% передоплата на розрахунковий рахунок Магазину. Для отримання рахунку-фактури зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (контактна інформація). Після оплати рахунку прохання зв'язатися з нами для швидкого виконання замовлення. У разі порушення термінів оплати, не гарантується збереження ціни і наявність товару на складі.

            Покупцю надаються наступні документи:

– оригінал рахунку;

– накладна;

– реєстраційні документи суб'єкта підприємницької діяльності;

– інструкція з експлуатації;

– гарантійний талон.


Оплата на картку Приват Банку:

            Після підтвердження і узгодження замовлення з менеджером, на Вашу електронну поштову скриньку вказаний в коментарях до замовлення) або на факс висилаються реквізити картки Приват Банку. В найближчому відділенні Приват Банку Ви поповнюєте картку з отриманими реквізитами, з обов'язковою позначкою за будь замовлення Ви робите перерахунок. Товар відпускається після зарахування коштів на картковий рахунок. Товар може бути відпущений тільки особі, зазначеній у квитанції, при пред'явленні посвідчення особи. При оплаті замовлення у Вас залишається квитанція з відміткою відділення банку.


            Разом з товаром покупцю надаються наступні документи:

– бланк замовлення;

– товарний чек зі штампом «Сплачено»;

– інструкція з експлуатації;

– гарантійний талон. 


ПРИЙОМ-ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ

            У разі доставки товарів додому або в офіс співробітники служби доставки зобов'язані продемонструвати зовнішній вигляд і працездатність виробу, якщо це технічно можливо. Разом з товаром надаються документи, перелік яких зазначено вище.


            Уважно огляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних ушкоджень, перевірте працездатність ручок, запорів, клямок, інших механічних вузлів, наявність і правильність заповнення документів. Пам'ятайте, що претензії щодо зовнішнього вигляду доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі товару продавцем. Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до покупця з моменту передачі товару покупцеві. Перевірте комплектність, яка визначається описом виробу в керівництві по експлуатації.Якщо товарний вигляд придбаної техніки в момент прийому товару не відповідає належному, Ви маєте право не брати товар.

            Включення і перевірка працездатності техніки Вами повинні проводитися тільки після уважного вивчення інструкції з експлуатації.


            Особливо звертаємо Вашу увагу на те, що в холодну пору року техніка, занесена в приміщення з вулиці, до включення повинна бути витримана при кімнатній температурі від 2 до 3 годин (точніше см. Керівництво по експлуатації на відповідний товар).  В іншому випадку техніка може вийти з ладу.  Це стандартна вимога виробників;  гарантійні зобов'язання не поширюються на неполадки викликані порушенням даного умови.