Про нас


            Наша компанія КЛІМАТ МАРКЕТ Харків займається підбором, продажем і установкою (монтажем) кондиціонерів і іншого кліматичного устаткування. Багаторічний досвід роботи з різною кліматичної технікою дає нам право пропонувати Вам допомогу в придбанні даного виду техніки. Максимум інформації, зручні навігація, форма підбору і форма замовлення зроблять Ваше придбання товару швидким, зручним і приємним. На нашому сайті представлені:

побутові, канальні, настінні, касетні, напольно-стельові, мобільні кондиціонери; очищувачі повітря, зволожувачі повітря, системи вентиляції та інша побутова техніка.


            У нас немає у продажу продукції маловідомих виробників, що часто ламаються, не якісно зібраних з сумнівних комплектуючих маловідомих брендів. Вся побутова техніка, пропонована на нашому сайті, пройшла жорсткий відбір спочатку ринком України, а потім нами. Бренди, пропоновані нами, це лідери не лише українського, а й світового ринку, а саме:

Daikin, Mitsubishi Electric, Panasonic, Toshiba, Hitachi, Carrier, LG, Cooper&Hunter, Neoclima та багато інших.


            Монтаж кондиціонерів проводиться в Харкові і Харківській області. Для вибору моделі кондиціонера, місця розміщення блоків, складання раціональної схеми монтажу, організації дренажної системи і також консультацій з надійності техніки, її підбору та експлуатації, Ви можете скористатися послугами наших фахівців. Всі товари сертифіковані і забезпечуються гарантійним обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах.


            Купуйте техніку в нашому CLIMATE-MARKET – ми Вас не підведемо!!!


Інформація про продавця:

ФОП Сопін Андрій Олександрович, ІПН 2724900612

Адреса реєстрації: 62480, Харківська область, Харківський район, с. Хролі,

вул. Олімпійська, будинок 3, кв. 44

Адреса: Харків, вул. Плеханівська 126, б/ц «ЕСТЕТ», офіс 202

Електронна пошта: climate.store@gmail.com