Обслуговування кондиціонерів. 7. Висновок

Обслуговування кондиціонерів.  7. Висновок

 

        Сучасний кондиціонер є складним приладом, що поєднує в собі багато електротехнічні і електронні компоненти, а також вузли і системи, що працюють на основі типового парокомпресійного циклу. Це вимагає професійних знань, як в області електротехніки, так і в області термодинаміки.

        Все частіше можна зіткнутися з ситуацією, коли «монтажники» і не підозрюють про існування температурної шкали на манометрі низького тиску, по якій зчитується температура кипіння холодоагенту у випарнику при даному тиску. Те ж саме відноситься і до понять переохолодження або розрахунковий і фактичний перегрів хладагента, що розраховується по температурі кипіння і температурі пари після випарника. У деяких випадках (наприклад засмічення або замерзання вологи в капілярі) нерозуміння процесів, що відбуваються в контурі і бездумне вливання фреону «по тиску», може призвести до «затоки» компресора і його поломки. При попаданні неконденсованих домішок в контур до не менш сумних наслідків призводить і підбурювання хладагента до нібито «нормального тиску».

        І, звичайно ж, якісний монтаж та сервісне обслуговування неможливе без спеціалізованого вимірювального обладнання та інструментів. На жаль, останнім часом в цій галузі намагається працювати безліч неспеціалізованих фірм і сезонних «монтажників» з мінімальними знаннями та обладнанням, що в кінцевому підсумку відбивається на користувачів кліматичної техніки.

        Консультації з питань підбору та придбання кондиціонерів та кліматичної техніки в Харкові, замовлення монтажу або сервісного обслуговування кондиціонерів в Харкові потрібно звертатися в Клімат Маркет Харків.


Статті по цій темі:

Обслуговування кондиціонерів. Введення

Обслуговування кондиціонерів. Чищення кондиціонера

Обслуговування кондиціонерів. Внутрішній блок

Обслуговування кондиціонерів. Зовнішній блок

Обслуговування кондиціонерів. Контроль параметрів

Обслуговування кондиціонерів. Настройка параметрів

...